41.199.10 - FLUID MAX - Termovka, 750 ml
4,95 € +DDV
| Zaloga |
5.112 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.199.10 |
| Model | FLUID MAX |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | O 8 x 30 cm |
| Paket | 25/1 |
| Neto teža | 0.48 kg |
| Zmogljivost | 750 ml |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Tisk | Laser |
| Tema | POLETJE |
| Črtna koda | 8605040086513 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 25 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.445 x 0.445 x 0.34 m |
| Teža bruto kartona | 12.72 kg |
| Volumen kartona | 0.07 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 961700000000 |

